69. در حوالی سکوت ...

در حوالی سکوت ...

قاصدک می خواند ...

گل با نسیم می رقصید ...

اما دریای افکار پرخروش تر از همیشه بود ...

ببین که سکوت چه می کند با این جهان من !

در همین حوالی بودم ...

که رنگین کمان یادتو ، در قلبم درخشید ...

چه بهاری شده است اینجا ... ‍!

و اکنون ، بلبل هم می خواند ...

دریا آرام شده است ...

همه چیز خوب است ...

تا وقتی از تو دور نشده ام ... !

خدای من ...

شکرت !

    

/ 22 نظر / 43 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کجی

قشنگ مینویسی.از خوندنت واقعا واقعا لذت میبرم:) خوشحالم که هستم و بزرگ شدنت رو، رشد روحت رو میبینم. هیچ وقت دنیا رو از دل نوشته هات محروم نکن خواهر طوفانی:)

بابانوئل

میشود آسمان بود و به ابر تیره دل نبست... می شود زمین ماند و گهگاهی گذاشت قدم هایی... عمق ترک های ناشی از تنهایی آن را عمیق تر کند... می شود تنها بود اما ... حضور کسی را در پهنای دل و عمق دلتنگی ها حس کرد... مثل همان قاصدک که یک روز تابستانی نمی دانی با کدام باد...از کدام سمت و سو...یک دفعه سر از پنجره ی باز اتاقت در آورد و تو... همه ی تنهایی ات را درون گوشش زمزمه کردی و سپردی اش... به همان هیچکسی که او را به دستانت سپرد... و حالا تو هستی با چشمانی بسته روبه روی این پنجره ی باز زمستانی... رو به روی دانه های برفی ای که اینبار باید از دستان آسمان به امانت بگیری... دانه های سفید کوچکی که با دنیای زمزمه هایت هیچ جا نخواهند رفت... دانه سفیدهایی که دیگر جزیی از خودت خواهند شد

بابانوئل

یه شب ساکت و آروم، یه ستاره بالای سرت، یه هدیه ی پربرکت از امید و عشق. یه کریسمس پر برکت برای تو HAPPY NEW YEAR

نغمه

سلام و دروووود[گل] خداوند الرحم الراحمینه[قلب]

سرمه

آغاز سال 2013 مبارک [هورا][هورا]

رضا .م

تا وقتی از تو دور نشده ام ..؟!! یعنی همه این ها با دور شدنش رفتنیه ..[اوه]...کاشکی که همیشه موندنی باشه ..[چشمک] آرزوهایت بلند بود ، دستهای من کوتاه . تو نردبان خواسته بودی ، من صندلی بودم . با اینهمه ، فراموشم مکن ؛ وقتی بر صندلی فرسوده ات نشسته ای و به ماه فکر می کنی !

دی جی خوشکله

واقعاناااااااااااا همه چی با کسی که دوستش داری زیباست حتی زشت ترین چیز .اما هیچ چیز زیبایی بدون اون زیبا نیست(باز اون جوری شدم مثل خودت دارم عشقولانه میشم.تاثیر فیلم دیشبه اخه خیلی عشقولانه بود)

شقایق

خیلییییییییییییییییییییی قشنگ بود عجقم [ماچ] آپم